Treeningusse registreerumise juhend

 

  1. Sisenemisel esita spordiklubi vastuvõtus spordiklubi liikmekaart. NB! hetkel vahetame välja klubi liikmekaardid uute vastu. Uus kaart võimaldab teil siseneda klubisse ja avab ka teie kapi. 
  2. Uue kaardiga saate siseneda spordiklubisse ilma administraatori juurest läbi minemata.
  3. Trenni soovitame registreeruda kodulehe kaudu alajaotusest Tunniplaan
  4. Spordiklubist väljumisel aseta uus klubikaart administraatorilaua peal oleva lugeja peale ja turnikee avaneb automaatselt. Kui sulle on antud käepael, siis sisesta käepael administraatorilaua juures asuvasse käepaelte kogumismasinasse, mille järel avaneb turnikee automaatselt.

Olulised muudatused seoses rühmatreeningute külastamisega: 

  1. Kodulehel on võimalik treeningutesse broneerida sisestades sinna emaili, mille olete spordiklubisse registreerimisel klubile andnud ja parooli. Esimese parooli saate administraatorite käest. Hiljem parooli muutmisest ei ole vaja klubi teavitada, see salvestub süsteemi automaatselt. Treeningute nimed kuvavad õigesti kui valite süsteemis inglise keele.
  2. Ühele päevale on võimalik teha kaks broneeringut.
  3. Nädalasse on võimalik teha korraga 3 aktiivset broneeringut. Pärast ühe külastamist on võimalik teha juba järgmine broneering.
  4. Treeningusse sisenemine on võimalik kuni treeningu algusajani. Hilineja treeningusse ei pääse.
  5. Broneeritud treeninguid on võimalik tühistada interneti teel kuni tund aega enne treeningu algust. Kohapeal on võimalik treeningut tühistada kuni 5 minutit enne treeningu algust.
  6. Kui viiel korral kahe nädala jooksul jätta broneeritud treeningud tühistamata, kohaldatakse kahenädalane broneerimiskeeld ning kehtivad broneeringud tühistatakse.

NB! Veebis broneerimiseks on vajalik kehtiva paketi olemasolu. Kui pakett on lõppenud/ seda pole veel soetatud, saab broneeringuid teha helistades telefonil 6288120.
Spordiklubi meeskond on Sulle igati abiks uue süsteemiga tutvumisel ja selgeks õppimisel.