Muudatused alates 24. novembrist 2020

Seoses Covid-19 viiruse laialdase levikuga kehtivad alates 24. novembrist järgmised muutused ning need kehtivad kuni Valitsuse uute korraldusteni.

  • Kõik klubi liikmed peavad kandma maski klubisse sisenemisel ja riietusruumides.
  • Rühmatreeningute maksimaalne täituvus 9 inimest + treener.
    Sellega seoses toimuvad muudatused tunniplaanis ja ka juba praeguseks tehtud broneeringutega. Juhime tähelepanu, et kui oled teinud broneeringu eelolevateks nädalateks, siis seoses osalejate arvu muutumisega võib juhtuda, et Sinu koht on liikunud ootelisti. NB! Alates 24.11. võtta spordiklubiga ühendust telefonil 6288120 või emaili teel sportclub.meriton.tallinn@parkinn.com, selgitamaks, mis on teie broneeringu staatus.
  • Kõikjal avalikes siseruumides tuleb järgida nn 2+2 reeglit, mis tähendab, et koos saavad liikuda kuni kaks inimest, kes peavad teistest inimestest hoidma kahemeetrist vahemaad.

Tuleme spordiklubisse ainult siis kui tunneme ennast hästi ja lähiajal ei ole kokku puutunud Covid 19 positiivse inimesega.
Kui on mingeid küsimusi või vajate abi, siis võtke ühendust spordiklubiga tel 6288120 või kirjutage sportclub.meriton.tallinn@parkinn.com